603 286 285

Horkovzdušný balonVYHLÍDKOVÉ LETY
Kolik vás bude vyhlídkový let stát?
Aktuální cena jednotlivé letenky pro jednu osobu je 3 990 Kč - platí pro naše plánované lokalityJak probíhá vyhlídkový let?
Sejdeme se na předem domluveném místě. Seznámíte se s pilotem a posádkou a po krátkých přípravách a nafouknutí balonu, kterého se aktivně zúčastníte, odletíte na vyhlídkový let. Tento vyhlídkový let trvá cca 1 hodinu. Balón letí vždy po větru a místo přistání hledá pilot během letu. Balón sleduje doprovodné vozidlo, které zajišťuje návrat posádky a techniky. Po přistání vás čeká tradiční balonářský křest s přípitkem.
Celá akce trvá 3-4 hodiny.

Jak se mám připravit na vyhlídkový let?
Pro vyhlídkový let jsou nejdůležitější pevné, nejlépe sportovní boty. Na oblečení tolik nezáleží (pohodlné sportovní oblečení), v balonu není větší zima než na zemi a zároveň v balonu nefouká, neboť cestuje s větrem. Vyhlídkový let je možné si natočit na kameru, nebo fotit z balonu- pouze pro soukromém účely .


Pro kolik osob je určen koš?
Můžeme nabídnout cestovní koš pro 6 osob + pilot.


Kdy, kde a jak vysoko létáme?
Hlavní sezona pro vyhlídkový let je od dubna do října, vždy v ranních, nebo podvečerních hodinách. Za příznivého počasí je možné uskutečnit vyhlídkový let i mimo hlavní sezonu - po domluvě. Létáme v v lokalitách Konopiště a Českého ráje ,po dohodě však můžeme létat kdekoliv po celé ČR .
Pilot s vámi poletí v různých výškách. Můžete letět pár metrů nad zemí ( při startu a při přípravě na přistání ) , nebo obdivovat krajinu z výšky okolo 1 km, záleží na vašem přání a meteorologických podmínkách.
Kontaktní formulář
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opiště kód